Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Pielęgniarka Asystentka stomatologiczna

(Katowice,Mysłowice Sosnowiec,okolice, Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Wierzę, że moja oferta współpracy wyda się Państwu godna uwagi na posiadane przeze mnie wieloletnie doświadczenie w opiece nad pacjentem w prywatnych i państwowych placówkach medycznych.
Do zaoferowania mam kwalifikacje:
-wykształcenie pielęgniarskie; dyplom ukończenia Liceum Medycznego
-dyplom asystentki stomatologicznej
-kursy kwalifikacyjne;
Silnie rozwinięte kompetencje społeczne

Cierpliwość, opanowanie i umiejętność pracy w warunkach stresowych, które pozwolą mi wypełniać powierzone obowiązki dbając o bezpieczeństwo i właściwe standardy opieki nad chorymi w Państwa placówce.
Chcę też zaznaczyć ,że obsługuję program m medica, oraz serrum w związku z wcześniejszą pracą w Poradni Dziecięcej. Oceniam się jako osobę sumienną, która rzetelnie podchodzi do każdego powierzonego zadania, szybko ucząc się nowych rzeczy.
Zachęcam do zapoznania się z załączonym życiorysem zawodowym, który przedstawia moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, chętnie odpowiem na Państwa pytania podczas bezpośredniej rozmowy w wyznaczonym miejscu i terminie.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl