Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Personal Trainer - praca

(Łódź, Łódź, )

OCTAGON SPORT &#8211; partner amerykańskiej marki lifestyl&#8217;owej przebojem wdzierający się na europejskie rynki w tym i Polski wdraża nowoczesne rozwiązania na lokalnym rynku polegające na doradztwie osobistym &#8211; &#8216;personal trainer&#8217;. Dynamika, siła, optymizm i motywacja do działania leżąca w osobach współpracujących z marką OCTAGON SPORT sprawia, że jej rozpoznawalnośc rośnie w niespotykanym dotąd tempie.

Życie według reguł i utartych schematów przynosi nudę, dlatego jeśli szukasz sposobu na zarobek i rozwój własnej kariery na wysokich obrotach obfitującej w spotkania z ciekawymi ludźmi i uczestnictwo w wielkich eventach, nie czekaj i zgłoś swój akces w OCTAGON SPORT &#8211; &#8216;personal trainer&#8217;.

Od kandydatów oczekujemy:
-zamiłowania do aktywnego i sportowego trybu życia &#8216;ociekającego&#8217; adrenaliną i emocjami

-zaangażowania w kreowanie wizerunku marki na polskim rynku

-znajomości lokalnego rynku fitness i branży zdrowotno &#8211; sportowej.

-chęci kształcenia się w zakresie konsultingu zdrowia personalnego

-łatwości nawiązywania kontaktów z drugim człowiekiem

-silnego ukierunkowania na sukces

Dodatkowe atuty:
-wykształcenie medyczne, sportowe bądź pokrewne

-czynne uprawianie sportu

-komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź hiszpańskiego

-biegła obsługa komputera i narzędzi interaktywnych

Oferujemy:
-sprawdzony system sprzedaży bezpośredniej &#8216;know-how&#8217;

-szkolenie z zakresu personalnego treningu i doradztwa żywieniowo-suplementacyjnego

-szkolenie z zakresu kreowania wizerunku drugiej osoby i osobistej stylizacji

-dostęp do platformy e-learningowej z materiałami z zakresu urody, wizażu i stylizacji

-Dostęp w promocyjnych cenach do suplementów diety marki OSN niedostępnych jak do tej pory nigdzie w Europie

-możliwość rozwoju osobistego i kierowania swoim życiem zawodowym według własnego planu

-możliwość łączenia życiowych pasji z dochodową pracą zawodową

-rozbudowany pakiet startowy w ramach umowy

-niezbędne narzędzia pracy dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych

Obowiązki i zadania:
-nawiązywanie relacji z klientami indywidualnymi

-sprzedaż bezpośrednia produktów OCTAGON SPORT

-układanie, kontrola, uczestnictwo i nadzorowanie planów treningowych

-wspieranie uczestników podczas treningu

-zarażanie optymizmem i energią w związku z udziałem w projekcie

-prezentacja i pokaz suplementów diety sygnowanych marką OCTAGON SPORT

Aplikację CV i zgłaszanie chęci udziału w projekcie OCTAGON SPORT &#8211; &#8216;personal trainer&#8217; prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy

Czekamy właśnie na Ciebie! Nie oszukuj się &#8211; wszyscy którzy obiecują Ci sukces bez wysiłku wprowadzają Cię w błąd. Z nami będziesz pracować, ale przyniesie to Ci korzyści i sukces w krótkim czasie.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 01 Listopad, 2011  13:11