Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Magister farmacji

Gdansk,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta w Irlandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI

Miejsce pracy: Cała Irlandia

OBOWIĄZKI:
&#8226; sprzedaż produktów leczniczych i wyrobów medycznych
&#8226; informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
&#8226; monitorowanie stanów magazynowych apteki

OCZEKIWANIA:
&#8226; wykształcenie kierunkowe (magister farmacji)
&#8226; min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku magistra farmacji
&#8226; dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
&#8226; gotowość do pracy na terenie Irlandii na okres min. roku
&#8226; gotowość do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej z przedstawicielami irlandzkiej agencji w Krakowie

OFERUJEMY:
&#8226; ofertę pracy dopasowaną do doświadczenia i umiejętności kandydata
&#8226; możliwość pracy w wybranej przez siebie lokalizacji na terenie Irlandii
&#8226; stabilne zatrudnienie
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie

KONTAKT:
Aplikacje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy:
praca.europa@interkadra.pl/

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Sierpien, 2016  16:01

Identyfikator: 590940

Wyświetleń: 2744