Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Magister farmacji

(Gdansk, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta w Irlandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI

Miejsce pracy: Cała Irlandia

OBOWIĄZKI:
&#8226; sprzedaż produktów leczniczych i wyrobów medycznych
&#8226; informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
&#8226; monitorowanie stanów magazynowych apteki

OCZEKIWANIA:
&#8226; wykształcenie kierunkowe (magister farmacji)
&#8226; min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku magistra farmacji
&#8226; dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
&#8226; gotowość do pracy na terenie Irlandii na okres min. roku
&#8226; gotowość do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej z przedstawicielami irlandzkiej agencji w Krakowie

OFERUJEMY:
&#8226; ofertę pracy dopasowaną do doświadczenia i umiejętności kandydata
&#8226; możliwość pracy w wybranej przez siebie lokalizacji na terenie Irlandii
&#8226; stabilne zatrudnienie
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie

KONTAKT:
Aplikacje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy:
praca.europa@interkadra.pl

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl