Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Magister Farmacji &#8211; Umowa Zlecenie (godziny)

(Miejscowość- Glinojeck/ k. Ciechanów, Ciechanów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma Nasza rozwija się dynamicznie od 1999r..
Obecnie posiadamy już 68 aptek i planujemy otwieranie dalszych.

Nasze apteki rozlokowane są na terenie całej Polski. Kilka z nich posiada wieloletnią tradycję w zaopatrywaniu lokalnych mieszkańców w leki i materiały medyczne.

Wysoka jakość usług, to nasza domena.

Nr Ref: 752/MA
MAGISTER FARMACJI &#8211; umowa zlecenie (godziny)
Miejsce pracy: Województwo- Mazowieckie;
Miejscowość- Glinojeck/ k. Ciechanów
Opis stanowiska:
- profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów w zakresie bezpośredniej realizacji recept,
- informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków,
- doradzanie i udzielanie porad pacjentom,
- przyjmowanie, zamawianie produktów leczniczych,
- weryfikacja recept,
- realizacja planów sprzedażowych,
- dokonywanie zamówień poprzez dedykowany system,
- monitorowanie stanów magazynowych,
- bezpośrednie raportowanie do managera placówki,
- inne obowiązki związane z zawodem i potrzebami apteki.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (tytuł magistra farmacji),
- minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku mgr farmacji,
- prawo do wykonywania zawodu,
- dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność, doskonała organizacja pracy,
- wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Open Office, Poczta - email),
- chęć nauki oraz dalszego pogłębiania wiedzy,
- bardzo dobra umiejętność obsługi programu KamSoft.

Oferujemy:
- podstawa, premia roczna w zależności od osiąganych wyników,
- bardzo dobre warunki pracy,
- pracę w nowocześnie zarządzanej placówce,
- możliwości awansu i ustaloną z pracownikiem ścieżkę rozwoju.

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV) na adres E-mail:
rnowakowski@bliskaapteka.pl