Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Magister Farmacji Dąbrowa Tarnowska

(Dąbrowa Tarnowska, Dąbrowa Tarnowska, )

Apteki Galen to sieć aptek, których działalność opiera się na wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Istniejemy i działamy w trosce o dobro Klienta i dla nas najważniejsze jest jego zdrowie. Dbamy o to, aby obsługa w naszych aptekach w budziła zadowolenie, a przede wszystkim zaufanie wśród naszych Klientów, dlatego stawiamy na wykwalifikowany i kompetentny personel.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Magister Farmacji
(nr ref. MF/DT/05)
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska/Tarnów
Jeśli jesteś osobą:
 Potrafiącą budować pozytywne relacje z klientami oraz członkami zespołu
 Rzetelną, dokładną, odpowiedzialną i sumienną
 Odznaczającą się wysoką motywacją do realizacji celów sprzedażowych
To zapraszamy do składania aplikacji!
Główne zadania:
 Zapewnienie uprzejmej i fachowej obsługi Pacjenta
 Realizacja recept i wykonywanie leków recepturowych
 Wykonywanie czynności operacyjno-administracyjnych w aptece
 Współpraca z działami deficytów hurtowni

Dodatkowe wymagania:
 Tytuł magistra farmacji
 Sprawna obsługa komputera ( w tym program Infofarm)
 Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
 Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
 Wynagrodzenie: podstawa + premia adekwatna do osiąganych wyników
 Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem + LM) z numerem referencyjnym ogłoszenia w tytule, na adres: praca@aptekagalen.pl. Na oferty czekamy do 26.06.2015 , jednocześnie informujemy że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl