Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Magister Farmacji - Apteka Gemini w Ostrowiu Wielkopolskim

(Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, )

Dynamicznie rozwijająca się sieć Aptek GEMINI o ugruntowanej pozycji w Polsce północnej obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko Magistra Farmacji do apteki ogólnodostępnej w Ostrowiu Wielkopolskim.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z uzyskanym prawem wykonywania zawodu,
- Znajomość programu KAMSOFT,
- Wysokie kompetencje zawodowe,
- Bardzo dobra organizacja pracy,
- Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
- Umiejętność pracy w zespole oraz na samodzielnym stanowisku,

Obowiązki:
- Realizacja recept zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa farmaceutycznego,
- Wydawanie i udzielanie informacji dotyczących działania oraz stosowania produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz szeroko pojęta opieka farmaceutyczna,
- Budowanie pozytywnego wizerunku apteki,

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pomocą formularza kontaktowego

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl