Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Magister Farmacji

(Andrychów , Andrychów, )

Odpowiedz: farmacja@stegmann-personal.pl

STEGMANN Polska Sp. z o.o. należy do Grupy 7(S) znajdującej się w czołówce Agencji Doradztwa Personalnego w Europie. Nasza firma świadczy wysokiej jakości wyspecjalizowane usługi z zakresu pośrednictwa pracy, leasingu pracowniczego oraz doradztwa w 7 branżach:
&#8226; Przemysł i Technika &#8226; Inżynieria &#8226; Finanse/Administracja i Księgowość &#8226; Gastronomia i Hotelarstwo &#8226; Informatyka i Technologie &#8226; Medycyna/Opieka i Farmacja &#8226; Logistyka i Spedycja.

Dla apteki usytuowanej w Andrychowie poszukujemy kandydatów/-ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrychów
Nr ref.: MF/1264/A

Praca stała

Zakres obowiązków:
&#8226; prawidłowe wydawanie leków zleconych przez lekarza (realizacja recept),
&#8226; wydawanie i monitorowanie spożycia leków OTC.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
&#8226; wymagany staż pracy,
&#8226; komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
&#8226; znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:
&#8226; stabilne zatrudnienie,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; bogaty pakiet świadczeń pracowniczych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, z numerem referencyjnym w temacie, na adres mailowy:

farmacja@stegmann-personal.pl