Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Lekarz orzecznik

Chełm,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI JAKO LEKARZ ORZECZNIK
Kancelaria Prawna z branży dochodzenia odszkodowań podejmie stałą współpracę z lekarzami, działającymi na terenie woj. lubelskiego
Poszukujemy do współpracy:
Lekarzy ze specjalizacjami z: chirurgii ogólnej, ortopedii, traumatologii, neurologii, laryngologii, okulistyki, rehabilitacji medycznej, położników &#8211; ginekologów, chorób wewnętrznych i psychiatrii.
Obowiązki związane ze stanowiskiem Lekarz Orzecznik:
&#8226; badanie Poszkodowanych, ustalanie wysokości uszczerbku na zdrowiu , wydawanie opinii i orzeczeń lekarskich,
&#8226; opiniowanie oraz orzekanie w sprawach dotyczących szkód osobowych oraz przeprowadzanie konsultacji merytorycznych dla Kancelarii.
Oczekujemy:
&#8226; gotowości do podjęcia długotrwałej współpracy,
&#8226; ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
&#8226; posiadania komputera z dostępem do Internetu,
&#8226; doświadczenie jako Lekarz Orzecznik jest mile widziane.
Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; elastyczność współpracy,
&#8226; umowę o dzieło lub dla osób prowadzących działalność gospodarczą umowę o współpracy.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV

W tytule e-maila prosimy wpisać: lekarz

Ogłoszenie dodane: Sobota, 09 Listopad, 2013  22:07

Identyfikator: 485874

Wyświetleń: 7921