Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. sprzedaży usług medycznych

Koszalin , Koszalin,

GP People dla swojego Klienta firmy specjalizującej się w wykonywaniu badań laboratoryjnych, w związku z jej dynamicznym rozwojem poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:
konsultant ds. sprzedaży usług medycznych

wymagania niezbędne:
- doświadczenie w redagowaniu pism urzędowych
- wykształcenie paramedyczne
- wysokie zdolności interpersonalne
- czynne prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
opis stanowiska:
- wspieranie pracy koordynatora regionu
- praca w terenie, min. 2 dni w tygodniu
- kontakt z dostawcami, odbiór przesyłek kurierskich
- koordynacja pracy biura, m.in. wystawianie faktur
- utrzymywanie pozytywnych relacji z placówkami służby zdrowia
oferujemy:
- umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne rabaty na wszystkie usługi placówki medycznej w ramach programu dla pracowników własnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail torun@gppeople.pl/ w tytule lab/02/13

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Marzec, 2013  14:50

Identyfikator: 447075

Wyświetleń: 3651