Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. Sprzedaży - Ortopedia

(Warszawa, Warszawa, )

SALES FOR dla swojego Klienta, lidera w dziedzinie sprzętu medycznego, poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Nr. Ref.: KDS/W/133/2015
Rejon: Warszawa

Obowiązki:
-Pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad dotychczasowymi w zakresie sprzedaży sprzętu medycznego &#8211; ortopedia,
-Uczestnictwo w przetargach,
-Uczestnictwo w zabiegach,
-Stałe poszerzanie bazy kontaktów,
-Monitorowanie rynku i konkurencji,
-Udział w najważniejszych kongresach i wydarzeniach branżowych w kraju,
-Realizacja planów sprzedażowych.

Oczekujemy:
-Wyższego wykształcenia (ukończenie studiów medycznych lub pokrewnych będzie dodatkowym atutem),
-Znajomości rynku ortopedycznego w Warszawie i okolicach,
-Doświadczenia we współpracy z lekarzami ortopedami,
-Doświadczenia w przetargach (będzie dodatkowym atutem),
-Umiejętności budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi,
-Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
-Silnie rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz komunikacyjnych,
-Umiejętności organizacji pracy własnej i zarządzania czasem pracy,
-Zdolności reagowania na zmieniające się warunki rynku,
-Dynamiczności i kreatywności w osiąganiu wyznaczonych celów biznesowych,
-Wysokiej kultury osobistej,
-Znajomości obsługi komputera (Microsoft Office),
-Aktualnego prawa jazdy (kat. B) i mobilności.

Oferujemy:
-Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole specjalistów z branży medycznej,
-Możliwość rozwoju zawodowego w ciekawej firmie z wyróżniającym portfolio produktów skierowanych do lekarzy różnych specjalności,
-Przejrzystą ścieżkę kariery,
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia i motywujący system wynagradzania,
-Niezbędne narzędzia do pracy.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl