Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik apteki Dąbrowa Tarnowska/Tarnów

(Dąbrowa Tarnowska/ Tarnów, Tarnów, )

YOLID HR BUSINESS PARTNER &#8211; wspiera w doborze i rozwoju personelu.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownik Apteki
(nr ref. KA/DT/05)
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska/Tarnów

Jeśli jesteś osobą:
 Potrafiącą budować pozytywne relacje z klientami, dostawcami oraz członkami zespołu
 Posiadającą zmysł organizacyjny i przedsiębiorczy
 Odznaczającą się wysoką motywacją do osiągania celów biznesowych
To zapraszamy do składania aplikacji!
Główne zadania:
 Organizacja pracy apteki zgodnie z obowiązującym prawem farmaceutycznym i standardami firmy
 Nadzór nad podległym personelem
 Zapewnienie uprzejmej i fachowej obsługi Pacjenta
 Wykonywanie czynności operacyjno-administracyjnych w aptece
 Współpraca z przedstawicielami handlowymi i hurtowniami

Dodatkowe wymagania:
 Uprawnienia do pełnienia funkcji kierownika apteki
 Sprawna obsługa komputera ( w tym program Infofarm)
 Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
 Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
 Wynagrodzenie: podstawa + premia adekwatna do osiąganych wyników
 Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem + LM) z numerem referencyjnym ogłoszenia w tytule na adres: rekrutacja@yolid.pl. Na oferty czekamy do 30.05.2015 , jednocześnie informujemy że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Ogłoszenie dodane: Sobota, 16 Maj, 2015  09:46

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl