Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Apteki

(Glinojeck , Ciechanów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Jesteśmy GRUPĄ APTEK wyłącznie z polskim kapitałem.

Firma Nasza rozwija się dynamicznie od 1999r..
Obecnie posiadamy już 68 własnych aptek i planujemy otwieranie dalszych.

Nasze apteki rozlokowane są na terenie całej Polski. Kilka z nich posiada wieloletnią tradycję w zaopatrywaniu lokalnych mieszkańców w leki i materiały medyczne.

Wysoka jakość usług, to nasza domena.

Nr Ref: 735/KA
KIEROWNIK APTEKI
Miejsce pracy: Województwo- Mazowieckie;
Miejscowość- Glinojeck/ k. Ciechanów

Opis stanowiska:
- profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów w zakresie bezpośredniej realizacji recept,
- nadzorowanie oraz organizacja pracy członkom zespołu,
- przyjmowanie, zamawianie produktów leczniczych,
- weryfikacja recept,
- wykonywanie leków recepturowych,
- realizacja planów sprzedażowych,
- monitorowanie stanów magazynowych,
- bezpośrednie raportowanie do managera placówki,
- inne obowiązki związane z zawodem i potrzebami apteki.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
- prawo do wykonywania zawodu,
- inicjatywa, chęci, zdolność motywowania członków zespołu,
- dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność, doskonała organizacja pracy,
- doświadczenie na stanowisku kierownika apteki,
- wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Open Office, Poczta - email),
- bardzo dobra umiejętność obsługi programu KamSoft.

Oferujemy:
- system motywacyjny, podstawa plus premie za osiągane wyniki,
- refundacja kosztów dojazdu lub służbowe mieszkanie,
- bardzo dobre warunki pracy,
- pracę w nowocześnie zarządzanej placówce.

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV) na adres E-mail:
rekrutacja@novitmed.pl
z dopiskiem (tytułem wiadomości)

Ogłoszenie dodane: Sobota, 14 Styczen, 2012  11:34