Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Dyplomowana pielęgniarka / pielęgniarz

Wielka Brytania, Koszalin,

Agencja Pracy Servizi Integrati Polona Sp. z o.o. zajmuję się profesjonalną selekcją i rekrutacją personelu tymczasowego. Posiadamy Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 11129 Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Dyplomowana pielęgniarka/pielęgniarz
Miejsce pracy: Wielka Brytania, Irlandia

Zakres obowiązków:
Zakres czynności obejmuje standardową pracę wykonywaną przez profesjonalnych pielęgniarzy/pielęgniarki taką jak:
&#8226; Administracja i podawanie leków,
&#8226; Pomiar ciśnienia krwi,
&#8226; Dbanie o dobre samopoczucie i spełnianie podstawowych potrzeb chorych,
&#8226; Raportowanie stanu zdrowia pacjentów i prowadzenie oddzielnej dokumentacji medycznej,
&#8226; Wypełnianie dokumentacji medycznej,
&#8226; Przekazywanie zmiany, dziennej lub nocnej.
Wymagania:
&#8226; Wykształcenie medyczne potwierdzone dyplomem lub świadectwem ukończenia szkoły.
&#8226; Rejestracja w NMC ( Nursing and Midwifery Council ) wraz z aktualnym numerem PIN ( mogą być także osoby, które rozpoczęły lub są w trakcie procesu załatwiania dokumentów )
&#8226; Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
&#8226; Stałą i bezpieczną pracę w Szpitalach Publicznych oraz Prywatnych Domach Opieki w Wielkiej Brytanii,
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; Umowę o pracę na warunkach zatrudniania obcokrajowców w Wielkiej Brytanii.

Agencja Pracy Servizi Integrati Polonia Sp. z o.o.
Al. Bielska 56/18, 43-100 Tychy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Agencja Pracy Servizi Integrati Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach Al. Bielska 56/18, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 30 Kwiecien, 2015  14:15

Identyfikator: 547061

Wyświetleń: 3748