Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Dyplomowana pielęgniarka

(Lubin, Lubin, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obecnie dla Fundacji poszukujemy osób na stanowisko:
DYPLOMOWANA PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Region: Lubuskie, Dolnośląskie

Opis stanowiska:
&#8226; Kompleksowa opieka i wsparcie ludzi starszych i chorych przebywających w domu spokojnej starości
&#8226; Administracja i podawanie leków,
&#8226; Pomiar ciśnienia krwi,
&#8226; Wsparcie przy rehabilitacji
&#8226; Tworzenie diagnoz pielęgniarskich, planów opieki i sporządzanie dokumentacji
&#8226; Przeprowadzanie wywiadu z pacjentem i rodziną
&#8226; Dbanie o dobre samopoczucie i spełnianie podstawowych potrzeb pensjonariuszy

Wymagania:
&#61607; Wykształcenie na kierunku pielęgniarstwo
&#61607; Nostryfikacja tytułu w Niemczech będzie dodatkowym atutem
&#61607; Doświadczenie zawodowe na tym samym lub podobnym stanowisku
&#61607; Dobra znajomość języka niemieckiego
&#61607; Wysokie umiejętności społeczne
&#61607; Życzliwość i otwartość wobec podopiecznych
Oferujemy:
&#61607; Stałą i bezpieczna pracę
&#61607; Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy
&#61607; Pracę dyżurowa w przyjaznej atmosferze ( z dodatkami za pracę w porze nocnej i podczas weekendów)
&#61607; Samodzielność

Prosimy o przesyłanie CV na adres: czesław.dec@fundacjaform.pl oraz list motywacyjny z referencjami.
Fundacja zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl