Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Poznań,

W związku z dynamicznym rozwojem portalu e-wspolnoty.pl/ poszukujemy kreatywnych, nastawionych na skuteczność regionalnych Przedstawicieli Handlowych. Praca będzie polegać na odbywaniu spotkań z potencjalnymi klientami, prezentacja oraz sprzedaż systemu pozaksięgowej ewidencji wspólnot mieszkaniowych. Przedstawiciele będą umawiani na spotkania a także będą mieli dostęp do bazy z której samodzielnie będą mogli szukać klientów.
Po przejściu rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci przejdą szkolenie umożliwiające skuteczną sprzedaż.

Nasze oczekiwania:
Wykształcenie: min. Średnie
Wiek: powyżej 24 lat
Umiejętność rozmowy z klientem.
Otwartość na nową wiedzę, wytrwałość ,ambicja
Znajomość zagadnień dotyczących wspólnot mieszkaniowych będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
- odbywanie spotkań z Klientami,
- obsługa telefoniczna klientów
- zawieranie umów

Oferujemy:
- komfortowe warunki pracy
- profesjonalne szkolenie przygotowujące
- rozwój wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami
- bardzo dobre zarobki prowizyjne

Zapraszamy do wysyłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres poczta(at)e-wspolnoty.pl/
Do CV należy załączyć klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"
e-wspolnoty.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Pazdziernik, 2012  13:04

Identyfikator: 422018

Wyświetleń: 67122