Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Sklepu

Bełchatów, Bełchatów,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU

Miejsce pracy: Bełchatów
Region: łódzkie
Numer referencyjny: BSX/07/10

Opis stanowiska:
&#8226; Zarządzanie sklepem
&#8226; Odpowiedzialność za sprzedaż detaliczną i wyniki placówki
&#8226; Kontrola obowiązujących standardów

Wymagania:
&#8226; minimum średnie wykształcenie
&#8226; doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość specyfiki handlu detalicznego
&#8226; doświadczenie w zarządzaniu personelem
&#8226; sprawna organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
&#8226; umiejętności interpersonalne i organizatorskie

Oferujemy:
&#8226; możliwość dalszego rozwoju zawodowego
&#8226; wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy:

karolina.mlynarska@gmail.com

z zaznaczonym w temacie e-maila numerem referencyjnym.

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji, w tym również tych prowadzonych w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Lipiec, 2010  12:19

Identyfikator: 196914

Wyświetleń: 389286