zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca Allegro

(Poznan, Poznań, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Sklep w Poznaniu poszukuje osoby na pół etatu, do prowadzenia i zarządzania kontem Allegro.

Obowiązki:
- wystawianie aukcji na Allegro
- pakowanie wysyłek
- kontrolowanie ciągłej sprzedaży
- badanie rynku konkurencji,
- tworzenie odpowiednich opisów przedmiotów

Wymagania:
- dobra znajomość zasad sprzedaży na platformie Allegro
- znajomość języka angielskiego
- odpowiedzialność, sumienność, kreatywność
- swobodne poruszanie się w internecie, umiejętność wyszukiwania informacji
- doświadczeniem w sprzedaży internetowej
- mile widziana znajomość narzędzi graficznych np. Gimp, Photoshop, Corel

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na nasz mail: shiv.hurtagd @ g m a i l . c o m