Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Warszawa, Warszawa,

Human Resources Poland (Hr.pl/) to założone w 2000 rokudoradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, firmy będącej uznanym na świecie producentem i dystrybutorem wag elektronicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Lokalizacje: Warszawa, Ursus (mazowieckie)

Obowiązki:
&#8226; Kontakt z klientem w celu analizy i doprecyzowania zamówienia;
&#8226; Obsługa zamówień na towary oferowane przez firmę: wystawianie dokumentów sprzedażowych i magazynowych, organizacja dostaw (z kraju i zza granicy);
&#8226; Windykacja: wystawianie upomnień;
&#8226; Ewidencjonowanie przepływu gotówki w kasie;
&#8226; Współpraca z pozostałymi działami firmy, magazynem zewnętrznym oraz firmami logistycznymi.

Wymagania:
&#8226; Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
&#8226; Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym w firmie logistycznej;
&#8226; Znajomość zagadnień dokumentów sprzedażowych i magazynowych (FS/ WZ/ PZ/ RW/ PW);
&#8226; Biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych;
&#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
&#8226; Rzetelność, samodyscyplina i komunikatywność.

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
&#8226; Pracę stacjonarną w godzinach 8 - 16;
&#8226; Prywatną opiekę medyczną;
&#8226; Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Grudzien, 2015  12:00

Identyfikator: 570420

Wyświetleń: 2884