zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec &#8211; branża IT

(Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, )
Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec &#8211; branża IT Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec &#8211; branża IT

W związku z dynamicznym rozwojem rynku i firmy NAV24 Sp. z o. o. poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec.
Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży B2B, posiadasz umiejętności sprzedażowe - pracuj z produktami Microsoft Dynamics &#8211; nowoczesnymi rozwiązaniami IT dla biznesu. Sprawdź, dlaczego warto aplikować do NAV24:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała / Śląsk

Oferujemy:
&#8226; pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics) i profesjonalnymi usługami IT
&#8226; stabilne warunki zatrudnienia
&#8226; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
&#8226; samodzielne stanowisko pracy
&#8226; niepowtarzalną atmosferę w pracy
&#8226; szkolenia produktowe i sprzedażowe
&#8226; niezbędne narzędzia pracy
&#8226; kartę MultiBenefit
&#8226; udział w kursie j. angielskiego

Zakres obowiązków:
&#8226; tworzenie ofert w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klienta oraz prowadzenie negocjacji
&#8226; pozyskiwanie nowych Klientów, sprzedaż systemu Microsoft Dynamics NAV / CRM
&#8226; budowanie długotrwałych relacji biznesowych
&#8226; prowadzenie prezentacji dla potencjalnych Klientów
&#8226; raportowanie prowadzonych działań
&#8226; bieżące monitorowanie rynku
&#8226; poszerzanie wiedzy na temat produktów, technologii oraz innowacji pojawiających się w firmie i branży

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie, marketing, powiązane z informatyką)
&#8226; doświadczenie w działaniach sprzedażowych
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
&#8226; otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
&#8226; komunikatywna znajomość j. angielskiego
&#8226; gotowość do wyjazdów służbowych
&#8226; prawo jazdy kat. B
&#8226; biegła znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:
&#8226; znajomość systemów klasy ERP lub Microsoft Dynamics NAV / CRM

Dołącz do zespołu NAV24. Czekamy na Twoje CV na: praca@nav24.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest NAV24 Sp. z o.o.. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Michałowicza 46/3, 43-300 Bielsko-Biała. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Kim jesteśmy?
NAV24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie w branży IT, w tym w systemie Microsoft Dynamics NAV (rozwiązania ERP, WMS) oraz zaangażowanie we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych Microsoft. Jesteśmy jednym z kluczowych partnerów Microsoft w Polsce, osiągając w roku 2016 status Gold Enterprise Resource Planning Microsoft Dynamics NAV.

NAV24 wspiera, zarówno międzynarodowe korporacje, jak i lokalne firmy, w procesach księgowych, sprzedażowych, produkcyjnych i magazynowych. W kompetencje ekspertów NAV24, oprócz wdrożenia i wsparcia serwisowego, wchodzą kompleksowe usługi obejmujące przemodelowanie i organizację procesów biznesowych, by były optymalne oraz logiczne z punktu widzenia informatyki.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl