Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Specjalista ds. marketingu z językiem niemieckim

Małopolska, Kraków,

Moim klientem jest duża firma o zasięgu europejskim będąca liderem w swojej branży. W działaniach firma stawia na wysoką jakość, połączoną z wykorzystaniem nowych technologii. Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Małopolska

Obowiązki:
• Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami
• Tworzenie silnego wizerunku firmy poprzez projekty rozwojowe w zakresie brand marketingu i public relations
• Utrzymywanie wysokiego standardu komunikacji B2B dzięki właściwej komunikacji i wsparciu merytorycznemu Klientów (trade marketing)
• Koordynowanie działań promocyjnych i reklamowych
• Gromadzenie, weryfikacja i analiza danych rynkowych i konsumenckich

Wymagania:
• Warunek konieczny- biegła znajomość języka niemieckiego
• Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie marketingu lub public relations
• Doświadczenie zawodowe w marketingu i PR
• Dobra organizacja pracy, rzetelność, dbałość o detale
• Wysoka komunikatywność oraz kultura osobista gwarantująca budowanie profesjonalnych relacji biznesowych

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia i wiedzy
• pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku europejskim
• szkolenia podnoszące wiedzę merytoryczną i umiejętności zawodowe
• pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@p2recruitment.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Jesteśmy agencją zatrudnienia o numerze referencyjnym 5248.
Prosimy także o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Styczen, 2014  12:23

Identyfikator: 494364

Wyświetleń: 3286