Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto

Specjalista ds. marketingu

Warszawa, Warszawa,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Zadania:
- Telefoniczne zapraszanie firm na targi STONE 2014
- Nawi±zywanie kontaktów z menagerami sklepów, ma³ych hoteli
- Uczestniczenie w organizowaniu eventów firmy
- Oprowadzanie klientów po Showroomie firmy w Warszawie
- Uczestniczenie w targach STONE 2014
- Aran¿owanie ekspozycji i g³ównej wystawy
- Umawianie i organizowanie spotkañ z architektami
- Dbanie o porz±dek w Showroomie

Wymagania:
- Dyspozycyjno¶æ- praca 6 dni w tygodniu w godzinach 9.00-19.00
- Mo¿liwo¶æ podjêcia pracy ju¿ od 15.09.2014 lub od 01.10. 2014
- Zaanga¿owanie, punktualno¶æ i kreatywno¶æ
- Umiejêtno¶æ nawi±zywania kontaków
- Znajomo¶æ jêzyka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Mile widziani studenci studiów zaocznych kierunków architektonicznych, budowlanych lub -zwi±zanych z aran¿acj± wnêtrz
- Chêæ do rozwijania siê i poznawania know-how
- Mile widziane posiadanie w³asnego laptopa

Oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy
- Umowa zlecenie na okres 3 miesiêcy
- Mo¿liwo¶æ zdobycia do¶wiadczenia w bran¿y aran¿acji wnêtrz
- Opiekê koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie CV na adres: praca@jobs.pl/

Og³oszenie dodane: Piatek, 12 Wrzesien, 2014  16:27

Identyfikator: 521415

Wy¶wietleñ: 2802

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Specjalista ds. kontaktów z Klientem
  2. Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej / Technical Writer
  3. Specjalista ds. sprzeda¿y reklamy
  4. Specjalista ds.Finansów osobistych
  5. Specjalista ds. BHP