Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi klienta

Rydułtowy, Rydułtowy,

W związku z dynamicznym rozwojem oraz zaangażowaniem w realizację kolejnego projektu operator wieloregionalnej sieci NetMaks, firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży telekomunikacyjnej, ceniona w środowisku biznesowym (Diament Forbesa 2012, Gazela Biznesu 2011) ogłasza rekrutację osób na stanowisko

Nr ref.: POK (Rydułtowy)

Opis stanowiska:

 Praca w systemie mieszanym: obowiązki wykonywane zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie
 obowiązki stacjonarne w Salonie Sprzedaży- telemarketing, bieżąca obsługa klientów w Salonie Sprzedaży oraz wsparcie w zakresie zgłaszanych problemów
 obowiązki mobilne: aktywna sprzedaż bezpośrednia dla klientów indywidualnych w systemie D2D w podległym terenie
 Zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych NetMaks
 Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych
 Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
 Udział w szkoleniach organizowanych przez firmę
 Samodzielne rozwijanie wiedzy pomocnej w wykonywanej pracy
 Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
 Regularne raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania:
 wykształcenie min. średnie
 doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów (D2D lub B2B) min. 1 rok
 doświadczenie w pracy mobilnej
 znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta
 zorientowanie na klienta i osiąganie postawionych celów
 bardzo dobra obsługa komputera &#8211; pakietu MS Office
 znajomość i doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dużym atutem
 samodzielność w działaniu
 komunikatywność i otwartość
 wysoka kultura osobista
 mile widziane prawo jazdy kat. B
 mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Wybranym Kandydatom oferujemy:
 Stabilne, stałe warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 Wynagrodzenie stałe miesięczne oraz systemy motywacyjne uwzględniające osiągane wyniki w sprzedaży
 System pracy: zadaniowy, elastyczność czasu pracy
 Pracę w dynamicznym i zmotywowanym zespole
 Pakiet regularnych szkoleń sprzedażowych i produktowych
 Wsparcie we wprowadzaniu na rynek nowych technologii
 Pracę przy realizacji dużych, innowacyjnych projektów teleinformatycznych
 Nowoczesne narzędzia pracy
 Pakiet socjalny

Oferty (CV, list motywacyjny) opatrzone w tytule numerem referencyjnym, prosimy przesyłać na adres
e-mail: k.kruszynska@milmex.pl/

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Milmex Systemy Komputerowe Sp. Z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 04 Wrzesien, 2013  11:48

Identyfikator: 476844

Wyświetleń: 4273