Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży Elektronicznej

Warszawa, Warszawa,

MOREGruppa to firma specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań z zakresu inwestycji, sprzedaży, doradztwa oraz implementacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy profesjonalistów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ELEKTRONICZNEJ
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: SE/WaW/1013

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- aktywna internetowa sprzedaż produktów / usług znajdujących się w ofercie Naszej firmy
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez:
rozmowy przez FB, Google +,inne strony social
rozmowy przez Skype, Google Talk, inne komunikatory
rozmowa przez video nasze strony www
- sprzedaż przez sklep www
- budowa i nadzorowanie afiliacji/lending page
- umawianie spotkań sprzedażowych dla przedstawicieli handlowych przez kanały internetowe

WYMAGANIA:
- minimum 1 - 2 lata doświadczenia w sprzedaży e-commerce/social e-commerce/social marketingu lub sprzedaży przez telefon produktów finansowych lub ubezpieczeniowych &#8211; warunek konieczny
- doświadczenie obsłudze klienta biznesowego (branża finanse, bankowość)
- dobra znajomość zagadnień z rynku finansowego i bankowości
- naturalna umiejętność przekazywania wiedzy i udzielania informacji zwrotnej
- dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej w terenie
- bardzo wysokie umiejętności interpersonalne
- wysoka motywacja do realizacji założonych celów
- umiejętność pracy pod presją czasu
- bardzo dobra organizacji pracy i zorientowanie na wyniki

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników (podstawę + prowizję + premię)
- niezbędne narzędzia pracy &#8211; laptop, telefon służbowy, baza danych
- profesjonalne szkolenia produktowo-sprzedażowe
- pracę w młodym dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@gruppa-holding.com , podając w temacie maila: Nr Ref.: SE/WaW/1013

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Pazdziernik, 2013  13:03

Identyfikator: 481266

Wyświetleń: 2845