zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży

(Włocławek, Włocławek, )

Raben Polska sp. z o.o. Oddział we Włocławku poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
(NR REF.: SDS/W/02/13)

Miejsce pracy: Włocławek

Zadania:

pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych
utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi partnerami
realizacja planów sprzedażowych
kompleksowe i pełne rozpoznanie potrzeb logistycznych klienta
negocjowanie, finalizowanie sprzedaży zakończone podpisaniem umowy
planowanie oraz raportowanie
współpraca z działami operacyjnymi

Wymagania wobec kandydatów:
minimum 2-letnie doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych kontaktów z Klientami biznesowymi
wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów zaocznych)
znajomość technik sprzedaży
komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
silna motywacja do osiągnięcia sukcesu
dobra znajomość programu Excel
kultura osobista
prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)

Wybranym osobom oferujemy:
dobre warunki zatrudnienia
niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
odpowiedzialną pracę w strukturach nowoczesnej, międzynarodowej organizacji
pracę w młodym i dynamicznym zespole
szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres hr.05@raben-group.com
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.