Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Specjalista ds. Marketingu

Opole, Opole,

Human Resources Poland (Hr.pl/), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży telekomunikacyjnej oraz telewizji cyfrowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Obowiązki:

- przygotowywanie i koordynacja działań promocyjnych
- planowanie oraz realizacja media relations
- projektowanie i koordynacja kampanii e-marketingowych
- monitoring rynku, przygotowywanie i opracowywanie analiz dotyczących zachowań konsumentów i działań konkurencji
- udział w budowaniu wizerunku firmy

Wymagania:

- wykształcenie najlepiej kierunkowego (marketing, PR lub pokrewne),
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- doświadczenie w kontaktach z mediami,
- doświadczenie w przygotowywaniu materiałów prasowych oraz kształtowaniu informacji prasowych,
- umiejętność redagowania i moderowania treści portali, serwisów internetowych w tym redagowania, korekty, umieszczania oraz planowania emisji, tekstów/artykułów, wiadomości i serwisów a także moderowania prac forum dyskusyjnego,
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,
- wiedza z zakresu PR, promocji, marketingu, zasad komunikacji i umiejętność wykorzystania jej w praktyce,
- duże zaangażowanie, entuzjazm i otwartość,
- znajomość narzędzi e-marketingu,
- umiejętność prowadzenia negocjacji,
- zmysł estetyki.

Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa na cały etat
- narzędzia pracy tj. telefon służbowy, komputer przenośny
- praca w zgranym zespole

Aplikacje CV proszę wysyłać na adres: rekrutacje@hr.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Lipiec, 2014  16:42

Identyfikator: 515635

Wyświetleń: 2732