Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Generowania Leadów Handlowych

Katowice, Katowice,

Marketing Service &#8211; firma, zajmująca się generowanie leadów i kontaktów handlowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Generowania Leadów Sprzedażowych
Miejsce pracy: praca zdalna
Nr ref. SP/LS/07/2015

Obowiązki:
- monitoring rynku,
- przygotowanie kampanii marketingowych,
- przygotowanie leadów sprzedażowych, zarówno ciepłych, jak i gorąccyh,
- obsługa klientów,

Wymagania:
- doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów,
- wykształcenie wyższe
- znajomość narzędzi i technik marketingowych,
- znajomość Adwords, umiejetność wykorzystania Facebooka, przy realizacji kampanii leadowych,
- bardzo wysoka kreatywność
- bardzo dobra organizacja pracy,
- znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- szkolenia,
- umowa o pracę,
- pakiet świadczeń dodatkowych

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych: CV i LM na adres: biuro@marketingservice24.pl/ W temacie proszę uwzględnić nazwę stanowiska.
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

marketingservice24.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 22 Lipiec, 2015  14:12

Identyfikator: 556150

Wyświetleń: 3118