Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Segment Sales Manager

Polska, Niemcy oraz Rosja, Szczecin,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska SP.z.o.o dla Naszego Klienta znanej międzynarodowej firmy z branży materiałów uszczelniających, wypełniających - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Aktywne pozyskiwanie nowych, kluczowych kontrahentów na terenie Polski, Niemiec i Rosji,
Wprowadzanie produktów firmy do segmentu szeroko rozumianej branży medycznej,
Identyfikację potrzeb i obsługę klientów,
Raportowanie wyników pracy i przygotowywanie ofert handlowych, analiz i prezentacji sprzedażowych,
Realizowanie wyznaczonych celów budżetowych,
Budowanie trwałych relacji handlowych z kluczowymi klientami,
Efektywna i zgodna z kulturą organizacji współpraca z innymi działami firmy,
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz współtworzenie wizji jej rozwoju,
Przygotowywanie ofert dla klientów,
Rozwój sprzedaży na podległym terenie,
Doradztwo techniczno w zakresie oferowanych produktów,

Wymagania:
Wykształcenie preferowane wyższe ekonomiczne, chemiczne, materiałoznastwo lub medyczne,
Min. 3 – letnie doświadczenie w sprzedaży dla przemysłu (znajomość przemysłu medycznego będzie dodatkowym atutem),
Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu kontrahentów na terenie Niemiec,
Znajomość branży medycznej oraz rozeznanie wśród potencjalnych klientów z sektora B2B na terenie Polski i Niemiec.
Umiejętność dokonania doboru produktów, tworzenia oferty,
Orientacja na wyniki i poparta sukcesami skuteczność działania,
Komunikatywna znajomość j. Angielskiego(środowisko międzynarodowe) i Niemieckiego warunek konieczny,
Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
Samodzielność, wysokie umiejętności organizacyjne,
Doskonała komunikatywność, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami, wysoka kultura osobista,
Prawo jazdy kat. B,
Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów,

Oferujemy:
Pracę w dynamicznej firmie, rozwojową atmosferę i dobre warunki pracy,
Szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności,
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i premiowania,
Możliwości rozwoju,
Samodzielność, współpracę i przyjazną atmosferę,
Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer).

Opis dodatkowy:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podając nr ref. ASM/04/14

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 6943

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Kwiecien, 2014  12:52

Identyfikator: 502470

Wyświetleń: 4734