zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Sales specialist

(Warszawa, Mokotów, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Od 4 lat pomagamy specjalistom na całym świecie w zdobywaniu wiedzy i bieżących rozwiązań z branży IT.
Nasze wydawnictwo wydaje anglojęzyczne magazyny w wyłącznie w wersji elektronicznej umożliwiając stały dostęp do branżowych artykułów.
Współpracujemy ze specjalistami dzięki czemu jesteśmy niezawodni w tym, co jest naszą pasją.

Może właśnie Ty jesteś tym kogo potrzebujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Jeżeli chcesz mieć aktywny udział w rozwoju wydawnictwa, nie boisz się wyzwań, a nawiązywanie kontaktów nie sprawia Ci żadnego problemu, jeśli potrafisz realizować powierzone Ci zadania, jesteś wytrwały i dążysz do realizacji własnych celów.. to oferta idealna dla Ciebie!
Główne zadania:

budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych,
realizowanie standardów pracy określonych dla stanowiska,
sprzedaż produktów.

Wymagania:

znajomość języka angielskiego w stopniu min. ŚREDNIOZAAWANSOWANYM,
dyspozycyjność w godzinach 8.00-16.30 (pon-pt),
zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
biegła znajomość obsługi komputera i środowiska internetowego,
optymizm, kreatywność, samodyscyplina,
wysoka kultura osobista
mile widziani studenci, absolwenci, osoby bez doświadczenia zawodowego
Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
interesujące i samodzielne stanowisko,
pracę nad prestiżowym na rynku projektem,
możliwość szybkiego awansu,
wysokie zarobki uzależnione od wyników!

Aplikacje przyjmujemy w formie CV.
Informujemy, że rekrutacja na to stanowisko jest etapowa.
Aplikacje prosimy składać na adres rekrutacja25@nrecruitment.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Jeśli nie odpowiadają Ci warunki pracy proszę nie aplikuj!

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Kwiecien, 2013  20:09