zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy

(śląskie, Katowice, )

Mazowiecka fabryka Mebli Stanplus - producent frontów meblowych i systemów do zabudowy wnęk poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy.
Główne zadania:
- opieka nad istniejącą siecią sprzedaży, aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych, jazda samochodem służbowym.
Oferujemy:
pracę w młodym i dynamicznym zespole, szkolenie ze znajomości asortymentu, umowę o pracę, zapewniamy narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer.
Wymagania:
Cechy idealnego kandydata:
nastawienie na realizację celów, optymizm, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na podany adres e-mail.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl