Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel, Sprzedawca

(Katowice, Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 Poszukujemy 10 + osób z pasją do sprzedaży i obsługi klienta oraz osob ktore chca osiagnac sukces! Natychmiastowe podjecie pracy mile widziane, trzeba się szybko rozwijać, aby nadążyć za popytem klienta do serwisu w dziale sprzedaży. Obecnie pracujemy z jednym z wiodących w Polsce telekomunikacyjnych i dostawców usług szerokopasmowych; pomaga im zdobyć nowych klientow na terenie calej Polski.

Mas co najmniej 18 lat & jestes w stanie dojeżdżać do Katowic?

Potrafisz i lubisz zdobywac nowych klientow?

Jeśli jesteś, to tutaj jest co szukamy...

Nasz podstawowy klient dąży aby stać się najlepszym dostawca w calej Polsce domowych i biznesowych uslug telekomunikacji i usług szerokopasmowych. Wierzymy w dostarczanie najlepszych wartości do domów i firm poprzez oferowanie innowacyjnych produktów poparte dobrą obsługa i konkurencyjne ceny. Pracując razem, My pomożemy im osiągnięcia ich celów & pomogą nam osiągnąć nasze!

Zamierzamy zwiększyć ich reprezentacja na obszarze na rynku Swietokrzyckim. Oferujemy nowych klientów dla nich na co dzień przez spotkania sie z ludźmi twarzą w twarz, gdzie pracują i żyją. Pozwala nam to wyraźnie wyjaśnić ich możliwości, odpowiedzi na pytania kompletne stosowne umowy.

W 2013 r. będziemy rozszerzali sie na nowe rynki w Polsce i Europie, więc w ciągu najbliższych 6 miesięcy będziemy rozwijali ludzi, aby prowadzić i zarządzali kampaniami w Polsce i innych krajach. Mamy zorganizowany Biznes Developing Program, miejsce dla osób, które dają 100% i mają interes w w naszej branży!

Wymagania:
* Musisz mieć skończone 18 lat (w celu rejestracji nowych klientów),
* Umiejętności obsługi klienta i pracę z klientem.
* Doswiadczenie telekomunikacyjne jest pomocne, ale nie wymagane, my zapewniamy
szkolenia w zakresie produktów.
* Silna etyka pracy i chęć osiągnięcia sukcesu są zalecane, ponieważ wynagrodzenie &
wzrost oparte są na wynikach.
* Zaangazowanych, wytrwalych oraz kreatywnych z latwoscia nawiazujacych kontakty z
klientami.
* O wysokiej i profesjonalnej kulturze osobistej, ponieważ spotykamy się twarzą w twarz
* Umiejetnosc pracy w zespole.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl