Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy - przemysł motoryzacyjny

Pomorskie, Gdansk,

Human Resources Poland (Hr.pl/), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, producenta specjalizującego się w wytwarzaniu części do instalacji zasilania LPG dla każdego typu pojazdu, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy &#8211; przemysł motoryzacyjny

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Nr. Ref.: PH/LR/JF/JOBS

Zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie Klientów z sektora motoryzacyjnego (warsztaty samochodowe, stacje obsługi pojazdów, itp.) na terenie województwa pomorskiego
- Realizacja założonych celów i planów sprzedażowych
- Bieżąca i samodzielna opieka nad istniejącymi Klientami
- Dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług
- Analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji
- Promowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów
- Raportowanie z przeprowadzonych działań do Bezpośredniego Przełożonego

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży produktów w branży motoryzacyjnej lub przemysłowej
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Znajomość branży motoryzacyjnej
- Doświadczenie w przygotowywaniu oraz prezentowaniu oferty handlowej
- Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów
- Prawo jazdy kat. B
- Praktyczna znajomość pakietu MS Office
- Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem numeru referencyjnego na adres e-mail: rekrutacje@hr.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie w CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Lipiec, 2014  11:40

Identyfikator: 514323

Wyświetleń: 3368