Polska Darmowe Ogłoszenia

Przedstawiciel Handlowy -Białystok(nie wymagamy doświadczenia)

Białystok, Białystok,

Lider w sprzedaży energii oraz paliwa gazowego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH - BIAŁYSTOK I OKOLICE

Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, komunikatywną oraz pełną energii potrafisz realizować założone plany i cele oraz cenisz sobie niezależność....Wyślij swoje CV i weź udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego w bardzo przyszłościowej branży jaką jest sprzedaży energii.

Wymagamy: motywacji do działania, rzetelności oraz samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań.

&#8226; Zadania: pozyskiwanie klientów biznesowych, badanie ich potrzeb, budowa długotrwałych partnerskich relacji.

&#8226; Oferujemy: pakiet szkoleń dla osób rozpoczynających pracę w branży energetycznej, możliwość sprzedaży najwyższej jakości produktów, wsparcie kadry Managerskiej oraz życzliwą atmosferę pracy.

&#8226; Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@en-gaz.com wpisując w tytule maila "PH Białystok"

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 31 Styczen, 2013  13:05

Identyfikator: 438555

Wyświetleń: 2446