zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

(Lubuskie, Gorzów Wielkopolski, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Cyfrowy Polsat S.A. zatrudni Przedstawiciela Handlowego.

Opis stanowiska:
- Sprzedaż usług multimedialnych
- podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
- profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych usług

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
- samodzielności i umiejętności organizacji własnego czasu pracy;
- dyspozycyjności i komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej;
- mile widziana będzie znajomość branży multimedialnej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.
- chęci rozwoju, zapału do pracy, entuzjazmu w działaniu

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź własną działalność, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia), zapewniamy narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych, a także szkolenia oraz możliwości doskonalenia i rozwoju zawodowego.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy).

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl