zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

(Swarzędz/Poznań/Śrem/Luboń/Kościan/Gostyń, Swarzędz, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Znana firma reklamowa o ugruntowanej pozycji w związku
z planowanym rozwojem aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
(obszar działania: Poznań, Śrem, Luboń, Swarzędz, Kościan, Gostyń)
Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za relacje B2B, aktywną sprzedaż czasu emisyjnego, pozyskiwanie reklamodawców, realizację planów sprzedaży, utrzymywanie relacji z nowymi a także dotychczasowymi klientami.
Wymagania:
Doświadczenie lub predyspozycje w pozyskiwaniu klientów B2B
Wyjątkowe zdolności komunikacyjne i interpersonalne
Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
Kreatywność, otwartość, niekonwencjonalne podejście
Miła aparycja, wrodzona życzliwość, optymizm i entuzjazm w działaniu
Osoba uczciwa i wzbudzająca zaufania
Nastawienie na osiąganie ponadprzeciętnych wyników
Zapewniamy:
Wyjątkową i ciekawą pracę
Duże możliwości rozwoju zawodowego
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę wraz z systemem premiowym
Niezbędne narzędzia: laptop, samochód, telefon
Wsparcie motywacyjne i szkoleniowe

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres biuro@qledmedia.pl w terminie do 07.06.2013; preferowane osoby z okolic wymienionych wyżej miast. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"