Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

Katowice, Katowice,

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent implantów stomatologicznych oraz systemów protetycznych.

Opis stanowiska:

Aktywna promocja i sprzedaż produktów firmy (implanty stomatologiczne, systemy protetyczne, zestawy chirurgiczne) na terenie województwa śląskiego i dolnośląskiego
Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami

Wymagania:

Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę z najnowocześniejszymi technologiami medycznymi
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji podczas zagranicznych szkoleń
Komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Kwiecien, 2013  11:13

Identyfikator: 453731

Wyświetleń: 2605