zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Praktyka w obszarze e-marketingu

(Warszawa, Warszawa, )

Poszukiwani ambitni praktykanci, których pasją jest marketing internetowy. Jeśli chcesz nauczyć się przydatnych rzeczy, realizować ambitne zadania i przygotować się do startu w karierę, to właśnie Ciebie szukamy!

Praktyka odbywać będzie się na terenie Warszawy.

Obowiązki
- przeszukiwanie Internetu w poszukiwaniu konkretnych informacji
- tworzenie baz danych
- zamieszczanie informacji w określonych miejscach w sieci
- redagowanie tekstów &#8211; notki prasowe, ogłoszenia
- tworzenie scenariusza na fan page
- po okresie zapoznawczym istnieje możliwość rozszerzenia obowiązków o tworzenie artykułów, blogów oraz moderowanie forów (marketing szeptany)

Wymagania:
- dyspozycyjność ok. 10 godzin w tygodniu
- wysoka komunikatywność, zaangażowanie, otwartość, motywacja
- umiejętność szybkiego uczenia się &#8211; jesteśmy po to, by Cię nauczyć, ale musisz szybko łapać &#61514;
- konsekwencja &#8211; jeśli się podejmujesz jakiegoś zadania, to nie mów po tygodniu, że &#8222;coś Ci wyskoczyło&#8221;
- zainteresowanie marketingiem i umiejętność poruszania się w Internecie na poziomie dobrym
- terminowość
- uwaga: Nie musisz być studentem. Nie interesuje nas jaki kierunek aktualnie studiujesz, ile ich zrobiłeś/aś i ile jeszcze masz w planie. Ważne dla nas są Twoje umiejętności lub chęć ich zdobycia &#61514;

Oferujemy:

- Praktykę bezpłatną z perspektywą na dalszą, płatną współpracę
- Referencje po zakończeniu praktyki
- Dostęp do zaawansowanej wiedzy z zakresu marketingu, social mediów, copywritingu itp.
- Wstępnie umawiamy się na okres jednego miesiąca. Jeśli się sprawdzisz, będziemy rozmawiać na temat dalszej współpracy
Prosimy o przesłanie CV w PDF (nie Word!!) oraz kilku słów o sobie i motywacji do pracy na adres biuro@wladyslawochojski.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).