zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Partner / Specjalista ds. Odszkodowań

(Cała Polska, Olsztyn, )

Kompensja Sp. z o.o. jest firmą wyspecjalizowaną w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych dla osób poszkodowanych w różnego rodzaju zdarzeniach losowych, m.in. w wypadkach komunikacyjnych, w rolnictwie, przy pracy, wskutek błędów medycznych.
Każda osoba, która doznała uszczerbku na zdrowiu, bądź straciła bliską osobę w takim wypadku, ma prawo ubiegać się o odszkodowanie z oc sprawcy. Nawet do 20 lat wstecz. Misją spółki jest pomoc osobom poszkodowanym w uzyskaniu maksymalnych kwot odszkodowań, dlatego na terenie całego kraju poszukujemy osób, którzy dołączą do Naszego zespołu, aby wspólnie realizować zamierzone cele.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

&#8226; aktywne i efektywne polecanie usług firmy osobom poszkodowanym w wypadkach (bez podpisywania umów z klientami, wypełniania i zbierania dokumentacji),
&#8226; budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

CO OFERUJEMY?

&#8226; proste, partnerskie zasady współpracy w postaci umowy agencyjnej lub umowy dla osoby fizycznej,
&#8226; wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy,
&#8226; bezpłatne materiały reklamowe,
&#8226; za polecony kontakt wynagrodzenie w kwotach od 50 do 300 zł!

CZEGO OCZEKUJEMY?

&#8226; umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi,
&#8226; wrażliwości na ludzkie nieszczęście,
&#8226; budowania pozytywnych relacji z klientami i dbanie o świadczenie usług najwyższej jakości.

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ? Zadzwoń lub napisz:
TEL: +48 510-651-333
EMAIL: rekrutacja@kompensja.pl

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl