zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

PROBET<> Chorzów - Specjalista ds. exportu z orzeczeniem

(Chorzów, Chorzów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PROBET Sp.z o.o.
Posiadasz orzeczeniem o niepełnosprawności szukasz ciekawej pracy z możliwością rozwoju zawodowego ?.
zadzwoń: 799 015 427 .

Stanowisko : Specjalista ds. Exportu.
Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:
- Nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów handlowych Europa Zachodnia &#8211;Niemcy ,Austria
- Aktywne realizowanie polityki handlowej firmy na terenie UE
- Negocjowanie cen i warunków handlowych, przedstawianie ofert .

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisk
- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- Zdolności negocjacyjne i analityczne
- Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
- Gotowość do częstych zagranicznych wyjazdów służbowych

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwości doskonalenia zawodowego &#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy laptop , telefon.
- Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.

KONTAKT :
- Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 tel: 799-015-427 lub przesłać aplikację zawodową na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).
DZIĘKUJEMY

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl