Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

New Business Manager (INBM/04/16)

Gliwice, Gliwice,

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

New Business Manager

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się tworzeniem dedykowanego oprogramowania e-commerce.
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
Badanie potrzeb, prowadzenie negocjacji z klientami.
Opracowywanie i prezentacja ofert handlowych dla klientów.
Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych.
Współpraca z wewnętrznymi działami organizacji.
Przygotowywanie bieżących raportów i analiz oraz czynności administracyjnych związanych ze sprzedażą usług.

Wymagania:

Minimum 2-letnie doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży rozwiązań i systemów informatycznych.
Znajomość branży e-commerce.
Umiejętność samodzielnego pozyskiwania klientów, budowanie bazy potencjalnych klientów.
Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientem.
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym negocjacyjne.
Samodzielność.
Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Pracę w perspektywicznej, szybko rozwijającej się firmie z branży IT.
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system motywacyjny).
Możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów.
Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z nieograniczonym dostępem do kawy oraz śniadań dla pracowników.
Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
Współfinansowanie pakietu Multisport.

Informacje dodatkowe:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

weegree.es-candidate.compl/application/form/228131/1020/0/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Kwiecien, 2016  15:33

Identyfikator: 580829

Wyświetleń: 3452