Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Junior Territory Executive / M³odszy Przedstawiciel Handlowy

Koszalin Dar³owo Bia³ogard Bobolice, Koszalin,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Obecnie dla Naszego Klienta, wiod±cego w swojej bran¿y dystrybutora wyrobów tytoniowych oraz uznanego pracodawcy, firmy Philip Morris Polska Distribution, poszukujemy osób chêtnych do nawi±zania d³ugotrwa³ej wspó³pracy na stanowisko:

Junior Territory Executive (M³odszy Przedstawiciel Handlowy)

Lokalizacja: Koszalin

Oferujemy:
 Pracê dla ¶wiatowego lidera z bran¿y FMCG
 Szansê zdobycia praktycznego do¶wiadczenia zawodowego
 Perspektywy rozwoju w ró¿nych dzia³ach firmy
 Szkolenia z zakresu obs³ugi klienta i sprzeda¿y
 Bardzo dobr± atmosferê pracy w dynamicznym zespole
 Umowê o pracê na pe³ny etat oraz sta³e, atrakcyjne wynagrodzenie
 Atrakcyjne benefity pracownicze
 Narzêdzia pracy: samochód s³u¿bowy, telefon komórkowy, ipad

Opis stanowiska:

 Zapoznanie siê ze specyfik± lokalnego rynku detalicznego i produktów FMCG
 Odpowiedzialno¶æ za dostêpno¶æ i widoczno¶æ produktów oraz za informacjê handlow± w punktach detalicznych (Koszalin, Dar³owo, Bia³ogard, Bobolice)
 Budowanie relacji z klientami i umacnianie wizerunku firmy

Wymagania:

 Wy¿sze wykszta³cenie (lub w trakcie studiów)
 Du¿a motywacja i zorientowanie na dzia³anie
 Komunikatywno¶æ i umiejêtno¶æ pracy w zespole
 Samodzielno¶æ, umiejêtno¶æ planowania i analitycznego my¶lenia
 Znajomo¶æ jêzyka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
 Do¶wiadczenie w sprzeda¿y lub obs³udze klienta w bran¿y FMCG
 Pe³na dyspozycyjno¶æ (od poniedzia³ku do pi±tku)
 Znajomo¶æ obs³ugi komputera (MS Office)
 Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)

Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie aktualnego CV na adres mailowy: karska@sigmarpoland.pl/ z tytu³em &#8222;Philip Morris Koszalin&#8221;.

Og³oszenie dodane: Czwartek, 08 Maj, 2014  15:36

Identyfikator: 505885

Wy¶wietleñ: 2641

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Przedstawiciel Handlowy
  2. Przedstawiciel Dzia³u Sprzeda¿y
  3. przedstawiciel handlowy - bran¿a FMCG, woj. ³ódzkie
  4. Przedstawiciel handlowy z jêzykiem angielskim
  5. Przedstawiciel handlowy-praca