Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie og這szenie

Junior Team Manager

(Warszawa, Mokot闚, Warszawa, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

N Recruitment Sp. z o. o. dla klient闚, firm organizuj帷ych konferencje, targi karier dla specjalist闚,

a tak瞠 projekty szkoleniowe i wydawnicze poszukuje osoby do pracy w charakterze managera.

Zadaniem jest budowanie zespo堯w wed逝g ustalonego formatu dzia豉nia firmy od "zera" do

chwili, w kt鏎ej zesp馧 istnieje i zaczyna realizowa za這穎ne cele finansowe. Manager to bardzo

wymagaj帷a praca przeznaczona dla os鏏 posiadaj帷ych du瞠 kompetencje mi瘯kie, w tym

umiej皻no嗆 pracy z lud幟i oraz organizacji wieloaspektowej pracy z celem.

Miejsce pracy: Warszawa

Przyk豉dowe zadania:

- organizowanie i prowadzenie rekrutacji,

- budowa zespo逝: rekrutacja, selekcja, wyb鏎 kandydat闚 do zespo逝,

- assessment managing,

- wprowadzanie ludzi w zadania i prowadzenia ich w trakcie r騜norodnych zada sprzeda穎wych,

- prowadzenie szkole dla specjalist闚,

- realizowanie planu sprzeda篡 indywidualnie b康 grupowo,

- realizacja za這穎nych cel闚.

Oczekiwania wzgl璠em kandydata:

- wykszta販enie wy窺ze (r闚nie absolwenci), mile widziane wykszta販enie politechniczne,

- dyspozycyjno嗆 od poniedzia趾u do pi徠ku w godz. 8.00 &#8211; 16.30,

- asertywno嗆, charyzma, energia w dzia豉niu,

- umiej皻no嗆 pracy z celem, organizacji w豉snego czasu, kooperatywno軼i, rozwi您ywania problem闚,

- wymagane conajmniej p馧roczne do鈍iadczenie w sprzeda篡, zw豉szcza na stanowiskach koordynator闚,

- bardzo dobra znajomo嗆 j. angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

- ci篹k prac przy powa積ych zadaniach i kluczowych projektach,

- wsparcie szkoleniowe i managerskie,

- mo磧iwo軼i rozwoju i awansu,

- mo磧iwo嗆 pracy umow o dzie這/kontrakt.

- wynagrodzenie uzale積ione od wynik闚

Osoby zainteresowane prosimy o sk豉danie aplikacji w formie CV i listu motywacyjnego.

Informujemy, 瞠 rekrutacja na to stanowisko jest etapowa.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl