zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Junior Project Manager

(Warszawa, Mokotów, Warszawa, )

Od 4 lat pomagamy specjalistom na całym świecie w zdobywaniu wiedzy i bieżących rozwiązań z branży IT. Software Media Sp. z o. o. SK wydaje anglojęzyczne magazyny w wyłącznie w wersji elektronicznej umożliwiając stały dostęp do branżowych artykułów. Współpracujemy ze specjalistami dzięki czemu jesteśmy niezawodni w tym, co jest naszą pasją.

Junior Projekt Manager
Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Jeżeli chcesz mieć aktywny udział w rozwoju wydawnictwa, nie boisz się wyzwań, a nawiązywanie kontaktów nie sprawia Ci żadnego problemu, jeśli potrafisz realizować powierzone Ci zadania, jesteś wytrwały i dążysz do realizacji własnych celów.. to oferta idealna dla Ciebie!

Przykładowe zadania:
- budowa własnej bazy klientów,
- współpraca z partnerami handlowymi,
- aktywna sprzedaż prenumeraty i reklam magazynu.

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -16.30,
- łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość,
- pasjonat Internetu i obycie w social media,
- inwencja, kreatywność,
- wysoka motywacja do osiągania wyników.
- zaangażowanie i zapał do pracy,

Oferujemy:
- wsparcie Managera,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
- możliwość rozwoju w strukturze firmy,
- odpowiedzialne stanowisko,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
Prosimy o składanie aplikacji w formie CV Adres do składania aplikacji rekrutacja2@software.com.pl . W tytule wiadomości prosimy wpisać MMP/WAW.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Marzec, 2013  11:02