zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Hostessa - Przemyśl

(Przemyśl, Przemyśl, )

Pilnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku hostessy. Praca na około 8-10 dni w godzinach od 7 do 22. Możliwe stałe zlecenia.
ZADANIA:
Rozdawanie zaproszeń na event, który poprowadzi Cezary Pazura
Oferujemy:
Gwarantowaną stawkę godzinową - 8, 13zł/brutto za godzinę świadczenia zlecenia dodatkowo premia do 8, 13 zł brutto do każdej godziny pracy
Wymagania:
Status ucznia i studenta - wymóg konieczny
Ukończony 18 rok życia,
Miła aparycja,
Komunikatywność
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Proszę o wpisywanie w temacie: Hostessa - Przemyśl.

Aplikacje bez dopisku w temacie nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.
Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres: kamil.samson@ eastservce.pl (prosimy aby zgłoszenie zawierało CV z aktualnym zdjęciem).
Proszę o dopisywanie w aplikacji klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Luty, 2013  21:17