Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Hostessa - Jasło

Jasło, Jasło,

Pilnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku hostessy.Praca na około 8-10 dni w godzinach od 7 do 22. Możliwe stałe zlecenia.
ZADANIA:
Rozdawanie zaproszeń na event, który poprowadzi Cezary Pazura
Oferujemy:
Gwarantowaną stawkę godzinową - 8, 13zł/brutto za godzinę świadczenia zlecenia dodatkowo premia do 8, 13 zł brutto do każdej godziny pracy
Wymagania:
Status ucznia i studenta - wymóg konieczny
Ukończony 18 rok życia,
Miła aparycja,
Komunikatywność
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Proszę o wpisywanie w temacie: Hostessa - Jasło.

Aplikacje bez dopisku w temacie nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.
Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres: kamil.samson@ eastservce.pl/ (prosimy aby zgłoszenie zawierało CV z aktualnym zdjęciem).
Proszę o dopisywanie w aplikacji klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Luty, 2013  21:13

Identyfikator: 442553

Wyświetleń: 3573