zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Handlowiec

(Szczecin, Szczecin, )
Handlowiec

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.

Dla naszego Klienta, zajmującego się sprzedażą surowców energetycznych, poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowiec

Nr ref. han/szc/2013
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
- przygotowywanie ofert handlowych i prezentacja oferty,
- przygotowywanie dokumentacji przetargowych,
- przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją.

Wymagania:
- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność przygotowywania dokumentacji przetargowej,
- prawo jazdy kat. B,
- wysoka kultura osobista,
- komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,
- dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (okres próbny 2 miesiące), później umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy ul. Niedziałkowskiego 24 lub prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@antidotum.eu w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny han/szc/2013.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;