Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Dyrektor oddziału szkoły

Opole, Opole,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Placówka edukacyjna szuka osób na stanowisko:

Dyrektora Oddziału Szkoły

Opis stanowiska:

• organizacja pracy Oddziału
• zarządzanie działalnością Oddziału
• nadzór nad realizacją planów sprzedażowych Oddziału
• zarządzanie zespołem pracowników, motywowanie, delegowanie zadań, rekrutacje
• podejmowanie lokalnych działań marketingowych
• sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością Oddziału
• sporządzanie raportów, zestawień dla Zarządu
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie na podobnym stanowisku w branży szkół dla dorosłych- warunek konieczny
• doskonałe umiejętności menedżerskie
• nastawienie na wynik sprzedażowy
• bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołu
• bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
• umiejętność motywowania pracowników
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Pazdziernik, 2014  09:56

Identyfikator: 525080

Wyświetleń: 11916