zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds.Sprzedaży Produktów Bankowych

(Janki/ k Raszyna, Grodzisk Mazowiecki, )

Chcesz pracować z najlepszymi, z dużym doświadczeniem w sprzedaży? Dołącz do Nas!!!
DSA Sp. zo.o. aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:
Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych ING Banku Śląskiego
w punkcie ING Express
Miejsce pracy: Janki k/Raszyn

Twoje zadania:
&#8226; bezpośrednia, profesjonalna sprzedaż produktów i usług bankowych ING Banku Śląskiego,
w nowoczesnych punktach ING Express, znajdujących się na terenie Centrum Handlowego
&#8226; doradzanie w zakresie oferowanych usług
&#8226; aktywne pozyskiwanie Klientów (praca stacjonarna)
&#8226; zapewnienie najwyższej jakości obsługi w oparciu o wewnętrzne procedury
&#8226; uczestniczenie w akcjach marketingowych i innych aktywnościach organizowanych przez bank

Nasze wymagania:
&#8226; wykształcenie minimum średnie lub wyższe
&#8226; komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi
&#8226; optymizm, entuzjazm i zapał do pracy
&#8226; wysoka kultura osobista
&#8226; mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub prezentacji produktów

DSA zapewnia:
&#8226; umowę o pracę na pełny etat
&#8226; atrakcyjne warunki wynagradzania (pensja stała oraz system premiowy)
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego w branży finansowej i bankowej
&#8226; uczestnictwo w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
&#8226; przyjazną atmosferę i pomocnych przełożonych
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z klauzulą: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)&#8221;.
Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl