Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Doradca Techniczno - Handlowy

Gliwice, Gliwice,

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, firmy - autoryzowanego dystrybutora urządzeń - wózków widłowych oraz części do maszyn, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:
- analiza rynku oraz określenie docelowej grupy odbiorców
pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi
- kontakt telefoniczny z kontrahentami
- prezentacja oferty, negocjacje handlowe
- sprzedaż produktów oraz usług
- organizowanie dostawy towarów

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji z kontrahentami
- dobra organizacja pracy
- umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
- prawo jazdy kat. B

Oferta:
- praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- umowa o pracę
- wynagrodzenie podstawowe + premia
- narzędzia pracy: telefon, laptop
- wsparcie merytoryczne oraz pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: bogna.czarnecka@manbase.com do dnia 8 listopada 2003 roku.
W temacie wiadomości proszę wpisać nr. referencyjny TYK/004/BC/P

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Pazdziernik, 2013  13:43

Identyfikator: 483031

Wyświetleń: 3303