zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta ( x-kom Gdańsk)

(Gdańsk , Bielsko-Biała, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

X-kom sp. z o.o.

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 700 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 14 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Doradca Klienta ( x-kom Gdańsk) Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
&#8226; Kompleksową obsługę Klientów w salonie stacjonarnym
&#8226; Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu elektronicznego
&#8226; Sprzedaż produktów z oferty zgodnie ze standardami firmy
Wymagania:
&#8226; Wiedza z zakresu sprzętu elektronicznego (laptopy, tablety, smartfony, itp.)
&#8226; Zainteresowanie nowymi technologiami
&#8226; Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
&#8226; Dobra organizacja pracy
&#8226; Komunikatywność
&#8226; Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

&#8226; Stabilne zatrudnienia w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
&#8226; Umowę o pracę na pełny etat
&#8226; Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
&#8226; Możliwość uczestniczenia w szkoleniach związanych z obsługą klientów,
&#8226; Dostęp do szkoleń produktowych
&#8226; Pracę w energicznym zespole

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres praca5@x-kom.pl w tytule wpisując "Doradca Klienta - Gdańsk ".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl