Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

Grójec, Grójec,

Dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej należącej do funduszy inwestycyjnego, poszukujemy osoby na stanowisko:
Doradca klienta

Zadania na tym stanowisku:
&#8226; Prowadzanie spotkań z klientami
&#8226; Negocjacje oraz sprzedaż usług finansowych (oszczędzanie)
&#8226; Pozyskiwanie nowych klientów
&#8226; Realizacja powierzonych planów sprzedażowych

Wymagania:
&#8226; Minimum kilkumiesięczne doświadczenie w sprzedaży
&#8226; Dobra znajomość MS Office
&#8226; Wysokie kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej
&#8226; Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość, nastawienie na realizację celów
&#8226; Zdolności negocjacyjne i analityczne
&#8226; Prawo jazdy kat. B
&#8226; Wsparcie w postaci call center, które umówi Ci min. 30 spotkań miesięcznie

Oferujemy:
&#8226; Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
&#8226; Dużą swobodę w pracy zawodowej
&#8226; Szkolenie wstępne w Centrali firmy
&#8226; Wsparcie merytoryczne naszych specjalistów
&#8226; Atrakcyjny system wynagrodzenia

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Marzec, 2014  08:36

Identyfikator: 499424

Wyświetleń: 3231